Łączna liczba wyświetleń

sobota, 8 grudnia 2012

I znowu nowy blog :P

taak wiem jestem głupia jak but. No nie mogłam się powstrzymać i zrobiłam kolejnego bloga :P Wiem ,że się nie wyrobie bo już mam mało czasu no ale jak napisałam wcześniej raz się żyje. I skoro mam nowego bloga to wiadomo , że nie będzie codziennie nowej notki i bardzo was za to przepraszam ale jakbym miała cały czas robić jednego bloga to bym się zanudziła na śmierć no i tak bardzo jestem ciekawa waszej opini , że się dosłownie nie mogłam powstrzymać :P
http://shes-so-afraid-of-f-f-falling-in-love.blogspot.co.uk/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz