Łączna liczba wyświetleń

sobota, 1 grudnia 2012

S02E3

-Naprawdę bardzo Cię przepraszam ,ale najpierw muszę porozmawiać z Wiktorią. -Powiedział kiedy już czekali na kogoś w salonie.
  -Zayn zaraz tu będzie.
 -Zayn ? -Spytała zdziwiona.
  -No tak on jedyny z chłopaków mieszka sam , więc przez pewien  czas zamieszkasz z nim do czasu aż sprawa z Wiktorią się nie wyjaśni.
  -Ale nie trzeba. Ja mogę w jakimś motelu mieszkać.
 -O nie. Jesteś moją córką i nie będziesz się błąkała. - Powiedział stanowczo.
  -Stary powiesz mi w Końcu o co chodzi ? - Nagle wszedł mulat do pomieszczenia.
 -O witaj piękna. - Powiedział pochodząc do Shannon. - Kogoś mi przypominasz . - Powiedział.
-A moze tak moją matkę. Alex Evans. -Chłopak zaniemówił.  Niall się zaśmiał.
 -Zayn poznaj Shannon , Shannon to jest Zayn. Zayn Shannon to moja córka. -Malik się zaśmiał.
 -No dobra gdzie ukryta kamera ?
-Ja mówię pomarznie.
  -Ale jak to możliwe ? Czyli ty i Alex .... ?
  -Tak.
 -Louis się wścieknie.
  -Louis ma żonę i dziecko . Zapomniał już o Alex.
  -A tak propo to gdzie Alex ? - Spytał mulat nie spuszczając wzroku z nastolatki.
  -Musisz się tak gapić  ? To przerażające.- Powiedziała zerkając na Malika.
 Przepraszam. -Powiedział.
 -Alex  no z nią wszystko okey
Powiedział Niall.
 -Zayn. Mam proźbę do Ciebie Wiktoria się wściekła. Czy Shannon może zostać u Ciebie przez kilka dni ? -Spytał blondyn.
 -No jasne , że tak.
 -Nawet mnie nie znacie. Nawet nie jesteście w stanie powiedzieć czy aby nie jestem jakąś kłamczuchą która czycha tylko na waszą kasę. - Oboje spojrzeli na nią.
 -Shannon wiem , że jesteś moją córką. Masz moje oczy. Wyglądasz jak ona, masz jej charakter. W czym tu jeszcze wątpić ? - Zayn mu przytaknął.
 - Dobra dzwoń do Wiktorii a my idziemy do mnie. - Powiedział mulat , biorąc jej plecak.
  -Tylko tyle ? -Spytał.
 -Nie mam zbyt wiele. Mama wydaje na utrzymanie domu wszystko co zarabia. -Powiedziała.
 - A Alex   co normalnie Cię tu puściła?
 -Ona nie wie , że tu jestem .
 -No to tera widać , że jesteś taka sama jak Alex. Zawsze uciekasz . -Zaśmiał się Zayn.
 -Nawet nie wiesz jak często to robię. - Powiedziała. Spojrzała na Nialla.
 -No to Niall do zobaczenia.
 -Proszę nie mów mi tak . - Powiedział.
  -A jak ?
 - Tato. Jeśli chcesz. -  Ona w tym momencie żuciła się na niego.
 -Nawet nie wiesz jak bardzo o tym marzyłam. - Blondyn ponownie ją przytulił. Zaczął płakać.

                                                    *****

-Jak widzisz nie masz daleko do em.. taty  . -Powiedział po 10 minutowej drodze na piechotę do jego domu.
  -Naprawdę nie musisz tego dla mnie robić. - Powiedziała.
 -Ależ muszę. - Uśmiechnął się.
 -Dom nie jest duży. Tu masz kuchnie. Salon, łazienkę. I tu będzie twój pokój. - Rzeczywiście wszystko było małe, ale za to piękne. Chłopak pokazał jej co się gdzie znajduje. Wprowadził ją do jej tymczasowego pokoju. Usiała na łóżku  będąc sama i wyjęła telefon.
   (A-Alex. S-Shannon)
A-Boże dziecko gdzie ty jesteś ?
S-Gadałam już z tatą. Dlaczego mi nie powiedziałaś o tym , że on nie wie ?
A-Shannon wracaj do domu wszystko ci wyjaśnię.
 S- Nie, zostaje
A-Shannon proszę cie. Gdzie ty w ogóle jesteś ?
 S-U Zayna
A-Dlaczego u niego ?
 S-Dziewczyna taty dostała szału i przez pewien czas będę z nim mieszkać bo jest sam. Mam się czego obawiać ?
 A-Jedynie tego  ,ze nie pozwoli Ci byś smutnej
S-Co ?
A-Zayn jest typem żartownisia który nigdy by nie skrzywdził kobiety.

                                                          ***
Zayn nie powinien , ale przysłuchiwał się rozmowie. Teraz robili takie dobre telefony , że z łatwością mógł usłyszeć co mówi druga osoba. Była to Alex dobrze słyszał. Westchnął. Wszedł do jej pokoju gdy tylko skończyła rozmawiać.
 -Co tam u niej ?
 -Zgodziła się abym zwami troszeczkę zestala.
-No i dobrze . A i tu są dla ciebie ręczniki. - Położył je na krześle.
  -I miała racje. Nie pozwolę ci byc smutnej.
-Podsłuchiwałeś ? - Oburzyła się.
-Tylko troszeczkę. -Zaśmiał się.


-----------------------------------------------------------------------------
No to macie rozdział trzeci. Koentujcie :P Piszcie czy wam się podoba czy też nie :P Do później <3 

4 komentarze:

  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

      Usuń
  2. super. xd Zayn jest taki słodziutki. Już się nie mogę doczekać aż Tomlinson sie o tym dowie xd Ciekawe z kim ułożył sb życie ? Nie moge się doczekać xxxx
    http://still-remember-me-1d.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  3. coś nowego:) ale no halo!! jak kilka razy nie skomentowałam twoich rozdziałów to nie znaczy, że możesz znowu popełniać tyle błędów ortograficznych!! :D pozdrawiam i czekam na kolejny:))

    OdpowiedzUsuń