Łączna liczba wyświetleń

czwartek, 1 listopada 2012

37. Hej tutaj Niall może miałabyś ochote gdzieś pójść ?

Boooska piosenka :P 

 --------------------------------------------------

Alex i Louis szli parkiem za rękę. Louis specjalnie wybrał mały park gdzie mało ludzi chodzi a przynajmniej nastolatkowie. Nie chciał aby w tym momencie rzuciła się na nich zgraja napalonych dziewczyn. Wiedział , że sprawiłby swojej dziewczynie przykrość tym ze na ich randkę przytula się i robi zdjęcia z innymi dziewczynami a ona jeszcze musi na to patrzeć z daleka.
  -Louis możemy poprosić o autograf ?
Z rozmyśleń wyrwały go dwie dziewczyny. Chłopak miał zamiar już odmówić ale...
-No jasne ale nie wymęczcie mi go za bardzo.
Nagle powiedziała Alex, chłopak spojrzał na nią a ona naj normalniej w świecie się uśmiechała i lekko oddaliła.
  -Czy ty jesteś nowa dziewczyna Louisa ?
Spytała dziewczyna. Alex nie wiedziała co ma opowiedzieć.
  -No widzę dziewczyny ze jesteście pierwsze które się dowidzą o mnie i o Alex.
Powiedział podchodząc do niej i ja tuląc. Dziewczyny zapiszczały . Bala się ze te dziewczyny na jej widok zaraz zaczną ja wzywać lub co gorsza bić.
  -No to tez chodz.
Powiedziała dziewczyna
  -Co ?
Spytała speszona Ali. Miała nadzieje ze dziewczyny się do niej nie odezwa a jednak.
  -Mamy juz jedno zdjęcie z Louisem to teraz chcemy tez z tobą.
Alex się lekko zaczerwienia. Poprawiła włosy aby nie wyjść na zdjęciu jak wieśniaczka  i nie narobić swojemu chłopakowi wstydu i dziewczyny zrobiły zdjęcie. Kiedy już się przegnały oni zaczęli iść dalej ścieżeczką.
  -Przepraszam cie za to.
Powiedział , ona się zaśmiała.
 -Nie masz za co. Wiem jak to jest być fanem .
  -Naprawdę?
Chłopak spojrzał na nią i zaczął się do niej przybliżać. Złapał ja w pasie i zaczął całować po szyi.
  -Wiem jakie to ważne dla nich i dla ciebie. Każdy kocha swoich fanów ale One Direction to juz najbardziej.
Powiedziała,
 -O jaka mądra się znalazła.
 -No co trzeba było poczytać coś o kolesiach z którymi się zamieszka no bo co przecież mogliście mnie zgwałcić.
Zaśmiała się.
 -Ja i gwałt
Prychnął.
  -No tak to nie nazywałby się gwałt.
Powiedziała a chłopak zaczął się o nią ocierać
  -Sugerujesz cos ?
Spytał
  -Chyba śnisz.
Panela go lekko w głowę.
  -Ooo patrz.
Powiedział i wtedy ona się odwróciła. W tym momencie dostrzegła piękną karetę którą zaprzęgały dwa cudowne białe konie z drugimi grzywami.
 -O mój boze. Jakie one słodkie.
Zaczęła się podniecać dziewczyna.
 - Ej ale nie słodsze od demie.
Powiedział wypinając pierś z duma. Dziewczyna spojrzała na koncie potem na Louisa, potem znowu na konie  i na niego.
 -Ja tam wole koniki.
 -O ty małpo.
I wtedy ona zaczęła uciekać. Nie dawała rady w szpilkach tak wiec je zdjęła i rzuciła a chłopak dostał nimi.
 -Ja ich zbierać nie będę.
 W końcu ja złapał.
 -Zakładaj swoje pantofelki.
Powiedział i wziął jednego.
  - Dawaj nóżkę.
I włożył jej go jak książę kopciuszkowi.
 -No to tera na serio jestem jakimś kopciuszkiem.
Powiedziała.
 -To znaczy ze ja książę ?
  -Nie pochlebiaj sobie.
Zaśmiał się. Kiedy dziewczyna miała już ubrane buty , on złapał ją za rękę i poprowadził do karety. Podszedł do mężczyzny który zaparzegał konie i powiedział mu cos na ucho. Dziewczyna nic nie słyszała. Louis chwycił jej dłoń i pomógł wsiąść.
  -Żartujesz sobie.
Powiedziała zachwycona.
 -Ja nigdy nie żartuje.
I pocałował ja w momencie kiedy zaczęli odjeżdżać.


Mulat siedział przed telewizorem ze swoją nową dziewczyna w objęciach. Czuł się nareszcie szczęśliwy jednak czegoś mu brakowało. Kogoś mu brakowało. Był zakochany. Spojrzał w twarz swojej dziewczyny i to nie była ona.
 -Zayn. Czy coś się stało ?
Spytała zaniepokojona Magda.
  -Nie kochanie. Wszystko w porządku.
Skłamał bardzo dobrze o tym wiedząc. Dziewczyna uśmiechnęła się do niego i ucałowała jego nosek , on również się uśmiechnął jednak to było wymuszone.


- Wiec gdzie jedziemy ?
Spytała dziewczyna.
  -Niespodzianka.
Powiedział chłopak ponownie całując swoja ukochana. Alex w końcu poczuła , że jest szczęśliwa. Spojrzała w jego cudowne oczy i ponowie zaczęła zastanawiać się nad tym ze głupi ma zawsze szczęście. Uśmiechnęła się na sama myśl o tym jak bardzo go kocha i pogładziła go po policzku.
  -A co ty się tak szczerzysz ?
Spytał chłopak. Jej uśmiech nadal nie schodził z twarzy.
 -Kocham cie.
Powiedziała jednak po chwili tego pożałowała. Zdawało jej się ,ze nieco za wcześnie to wyznała. Zaczerwieniła się, na szczęście była noc wiec chłopak nie mógł tego dostrzec. Louis zdziwił się kiedy usłyszał wyznanie Ali , ale i z drugiej strony się ucieszył jak jakiś szaleniec.
  -Wiesz ,że tez cie kocham.
Powiedział przytulając się do niej. Po chwili pocałował ja namiętnie. Dziewczyna ponownie poczuła się jak w siódmym niebie.
  -A teraz zasłaniamy oczka.
Powiedział i zaczął zasłaniać dziewczynie oczy jakąś chusteczką.
 -Louis czy ty aby przypadkiem nie chcesz mnie gdzieś wywieść i zabić ?
Zadrwiła dziewczyna śmiejąc się.
  -Jedynie cie zgwałcę.
Wyszeptał do jej ucha a ją przeszły ciarki po całym ciele.
Noc robiła się coraz chłodniejsza wiec zdjął swoja marynarkę i zanim położył na jej ramieniu ucałował je wtulając swoja twarz w jej po czym poważył ja na jej nowym miejscu.


Niall siedział w swoim pokoju podrzucając piłeczkę. Nie wiedział co zrobić każdy był czymś zajęty. Louis miał randkę z Ali. Zayn zajął salon z Magdą. Liam był z  Danielle i nawet Harry poszedł na jakąś randkę tego wieczoru. Jedynie on siedział sam. Wiercił się z nudów aż w końcu wyjął swój telefon.
  -Hej tutaj Niall może miałabyś ochotę gdzieś pójść ?

---------------------------------------------------
I jak podoba wam się ? Mam do was takie wielkie i ważne pytanie. Wpadłam wczoraj na pomysł zrrobienia drugiego sezonu :p tego opowiadania. Jednak odrazu piszę wam , że ono nie będzie takie jak ta część. Znaczy będzie to ciąg dalszy tego co dzieje się tutaj jednak niestety nie mogę wam opisać tego bardziej bo wydałoby się co ma się stać za jakiś czas w rozdziałach a tego chyba nie chcecie :P Piszcie w komentarzach co o tym myślicie czy chcecie drugi sezon pomimo tego , że będzie nieco inny niż ten ? No i jak zwykle ja i te moje komentarze :P Tym razem poproszę o 8. 

8 komentarzy:

  1. Jestem bardzo ciekawa co zrobi Lou z Ali ^.^ No i do kogo zadzwonił Naill.. Czekam na nexta i zapraszam do mnie ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Super rozdział :D Ja na pewno chcę drugi sezon :)
    także jestem ciekawa do kogo zadzwonił Horan ... A jeśli mogę zapytać ...to...czy jesteś Directioner ???
    Czekam na nn . xxx

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Tak jestem może od niedawna ale mogę już chyba tak siebie nazwać . Moja mama mówi ,że jestem głupia bo całą kasę wydaję na plakaty, płyty i tym podbne i po prostu ich kocham więc myślę , że tak :P A co do drugiego sezonu to pytam się was bo w drugim będzie inna główna bohaterka i czy dalej chcecie ?

      Usuń
  3. Fajne to. xd
    W powyższym komentarzu napisałaś ,że w drugim sezonie byłby nowa bohaterka to się zawiodłam bo nie lubię zmiany bohaterów. xd

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ogoólnie też nie lubię tego ale jeśli nie będzie inna bochaterka to nie ma jak pisać tego drugiego sezonu i dlaczego wyjaśni się dopiero własnie w drugim sezonie którego już szczerze mam 4 rozdziały więc jeśli nie chcecie drugiego sezonu dlatego , że nie będzie w nim Alex to nie będzie ale jak jesteście ciekawi no to piszcie :)

      Usuń
  4. Ja tam poproszę drugi sezon. Co z tego, że będzie zmiana bohaterki. Może się to okazać ciekawe i wg. Jeśli o mnie chodzi to jak najbardziej jestem za.
    Rozdział genialny.
    Zapraszam do siebie:
    superman-girl.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  5. Super.A Niall może zadzwonił do Demi .

    OdpowiedzUsuń
  6. hmmm.... nie mam pojęcia do kogo mógł zadzwonić Niall, a co do drugiego sezonu to... czemu nie?? Zwłaszcza, że jak na razie nie wiemy co będzie dalej, a ja chcę jeszcze w tym sezonie Nialla i Alex!!! ( ile jeszcze razy mam to powtarzać) :D

    OdpowiedzUsuń