Łączna liczba wyświetleń

sobota, 10 listopada 2012

Nowy blog :P

Taak znowu zrobiłam nowy blog bo już wytrzymać nie mogłam. Słuchałam wczoraj cały czas Rock Me i się w niej zakochałam tak więc wpadł mi do głowy nowy pomysł o opowiadaniu który już miałam od jakiegoś w głowie , ale dopiero wczoraj wpadłam na pomysł z opowiadaniem . Mam już napisany prolog i do połowy rozdział pierwszy :P Siedziało się dla was w nocy . Co do bloga o Kirby to przperaszam was bardzo , że nie ma notek nowych ale cały czas staram się go nieco zmienić.
http://do-you-remember-summer-09.blogspot.co.uk/

Nowy blog wchodzić bo zaraz dodam postacie i potem prolog :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz