Alex "Lexi" Evans
17 letnia dziewczyna. Szalona, zabawna , dojrzała jak na swój wiek, ale i zadziorna. Nie zadaje się z byle kim. W dzieciństwie została zraniona przez osobę na której jej najbardziej zależało. Kocha go i nienawidzi. Dziewczyna wyróżnia się w tłumie przez swoje dziwne włosy przez które wpakowywuje się w kłopoty.
Niall Horan.
Super sławny i przystojny chłopak , członek Irlandzko-Brytyjskiego zespołu One Direction. Osoba która tak bardzo zraniła Alex. Był jej przyjacielem a ją zostawił, porzucił jak psa. Alex właśnie tak myśli, jednak prawda jest inna.
Annie Black
Przyjaciółka Alex, myśli ,że jest jej najlepszą przyjaciółką jednak nie wie, że Alex w głębi serca ma kogoś innego na tym stanowisku. Pomimo tego obie dziewczyny są zawsze wszędzie razem i doskonale się dogadują.
Annie to 18 letnia blondyneczka, jest mądra, dostaje dobre oceny jednak nie jest kujonką. Jest bardzo lubiana w szkole , ale i tak najlepiej jej u boku Alex.
Harry , Louis , Liam i Zayn
O chłopcach pisać chyba nic nie muszę, są tacy jak w realu. :)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tak więc to mój pierwszy wpis na tym blogu. Oto postacie. Mam nadzieję, że wam się spodobają i zachęcam was do czytania i komentowania. Tego wpisu jak nie chcecie nie musicie komentować jednak jeśli przeczytacie prolog to prosiłabym was o komentarz tak żebym wiedziała , że dla kogoś piszę. :) A co do moich strasznych błędów ortograficznych i innych to jedynie mogę was przeprosić. Bardzo się staram i kilka razy sprawdzam swoje posty przed dodaniem, jednak wiadomo , że zawsze coś zostanie. Jak znajdziecie ich dużo i będą wam tak bardzo przeszkadzały to bardzo proszę napiszcie mi o nich to będę się starała uważniej poprawiać ze słownikiem :P
17 letnia dziewczyna. Szalona, zabawna , dojrzała jak na swój wiek, ale i zadziorna. Nie zadaje się z byle kim. W dzieciństwie została zraniona przez osobę na której jej najbardziej zależało. Kocha go i nienawidzi. Dziewczyna wyróżnia się w tłumie przez swoje dziwne włosy przez które wpakowywuje się w kłopoty.
Niall Horan.
Super sławny i przystojny chłopak , członek Irlandzko-Brytyjskiego zespołu One Direction. Osoba która tak bardzo zraniła Alex. Był jej przyjacielem a ją zostawił, porzucił jak psa. Alex właśnie tak myśli, jednak prawda jest inna.
Annie Black
Przyjaciółka Alex, myśli ,że jest jej najlepszą przyjaciółką jednak nie wie, że Alex w głębi serca ma kogoś innego na tym stanowisku. Pomimo tego obie dziewczyny są zawsze wszędzie razem i doskonale się dogadują.
Annie to 18 letnia blondyneczka, jest mądra, dostaje dobre oceny jednak nie jest kujonką. Jest bardzo lubiana w szkole , ale i tak najlepiej jej u boku Alex.
Harry , Louis , Liam i Zayn
O chłopcach pisać chyba nic nie muszę, są tacy jak w realu. :)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tak więc to mój pierwszy wpis na tym blogu. Oto postacie. Mam nadzieję, że wam się spodobają i zachęcam was do czytania i komentowania. Tego wpisu jak nie chcecie nie musicie komentować jednak jeśli przeczytacie prolog to prosiłabym was o komentarz tak żebym wiedziała , że dla kogoś piszę. :) A co do moich strasznych błędów ortograficznych i innych to jedynie mogę was przeprosić. Bardzo się staram i kilka razy sprawdzam swoje posty przed dodaniem, jednak wiadomo , że zawsze coś zostanie. Jak znajdziecie ich dużo i będą wam tak bardzo przeszkadzały to bardzo proszę napiszcie mi o nich to będę się starała uważniej poprawiać ze słownikiem :P







Brak komentarzy:
Prześlij komentarz