Heeej znowu biorę udział w konkursie na blog miesiąca jednak tym razem z blogiem o Angel.
http://do-you-remember-summer-09.blogspot.co.uk/
Mój numerek to 10
No to głusujcie o ile tamten blog wam się podoba :)
http://do-you-remember-summer-09.blogspot.co.uk/
Mój numerek to 10
No to głusujcie o ile tamten blog wam się podoba :)
Zostałaś nominowana do Libster Award .
OdpowiedzUsuńSzczegóły - http://good-time-of-lovely69.blogspot.com
hej juz się nie moge doczekać kolejnego rozdziału na tym blogu a to drugie opowiadanie tez jest mega <333
OdpowiedzUsuńhttp://love-she-really-exists.blogspot.com/ NOwy rozdział
OdpowiedzUsuń