Łączna liczba wyświetleń

czwartek, 22 listopada 2012

Libster Award

Zostałam nominowana przez Monike.
A teraz 11 blogów które czytam i nominuje :P
1.http://zycie-to-jeden-wielki-bol.blogspot.co.uk/
2.http://best-holiday-ever-1d.blogspot.co.uk/
3.http://directioner-dreams.blogspot.co.uk/
4.http://lucyhls-onedirection.blogspot.co.uk/
5.http://one-direction-blogger.blogspot.co.uk/
6. http://welcome-in-tomlinsons-house.blogspot.co.uk/
7.http://live-truth-love.blogspot.co.uk/2012/11/bohaterowie.html
8. http://oliwia90z.blogspot.co.uk/2012/11/uwaga-konkurs.html
9.http://two-different-worlds-collide.blogspot.co.uk/2012/11/21its-never-too-late-to-be-brand-new.html
10. http://1d-love-harry-and-liam-love.blogspot.co.uk/2012/10/rozdzia-54.html
11.http://andallthisilttlethings.blogspot.co.uk/

A teraz pytania na które z miłą chęcią odpowiem :P

1.Skąd pomysł na prowadzenie bloga ?
2.Od kiedy jesteś Directioner ?
3.Śpiew czy Taniec ?
4. Taniec czy Śpiew ?
5. Czy twoje przyjaciółki wiedzą że masz bloga ? ( taa wiem bez sensu :D )
6.Jaka jest twoja ulubiona piosenka z Take Me Home ?
7. Twój typ faceta ?
8.Ulubiony Kolor ?
9.Która piosenka z Up All Night ?
10.Za co właśnie lubisz 1D ?
11.Masz czasami myśli / sny erotyczne z chłopakiem z zespołu ?
 ------------------------------------------------------------------------------------
1. Już od dawna prowadziłam jakieś blogi z opowiadaniami ale to zawsze było coś innego . Pamiętniki wampirów i tym podobne. W szkole jak mi się nudzi to sobie piszę na kartach opowiadania i moje koleżanki mówiły żebym prowadziła blogi i tak się zaczęło. 
2. Hm... Directionerką jestem od wakacji. Jakoś tak 20 lipiec coś około nie pamiętam dokładnej daty.
3. Nie mam talentu ani do śpiewu ani do tańca, ale ogólnie wolę taniec :P
4. Jasne  ,że taniec :D 
5. Tylko te zaufanie. Jednak szczerze to tylko jedna tak na serio to wszystko czyta. Reszta ma wylane :P 
6. Sama nie wiem jaką kocham najbardziej ale chyba Rock Me. Trudny wybór bo wszystkie są cudowne.
7.  Ogólnie nie mam typu faceta. Nie musi mieć blond włosów czy coś. Dla mnie liczy się jego charakter. Gdybym poznała np zajebistego Rumuna , czy nie wiem rudego no nie ważne kto dla mnie liczy się żeby był fajny :P (U mnie to można spodkać każdego :P )
8. Zawsze się zastanawiam nad tym i nigdy nie mogę wymyśleć. Ale chyba różowy :P 
9 Tutaj to akurat wiem Stole My Heart. 
10. lubie ic za to  ,że są pokręcni . Nie obchodzi ich ,że ludzie si na nich parzą i se myślą 'Boże co onrobią" Są zabani, przystojni i twozą napradę niesamowitą muzkę .
11.Hahah no jasne , że miałam :P Ciekawe jaka Directionerka nie miała :P 

-------------------------------------------------------------------------
I teraz czas na moje 11 pytan. Odrazu dziewczyny ostrzegam , że nie mam dzisiaj weny :p I nie wiem jakie wyjdą pytania. Znając mnie to pewnie będą bez sensu no ale raz się żyje :P

1. Którego z chłopców najbardziej lubisz ? 
2. Jakie masz zwierządko ? 
3. W jakim kraju chciałabyś mieszkać ? 
4. Ile masz lat ? :P 
5. Jak długo prowadzisz blogi ? 
6. Ile masz blogów ? 
7. Czy masz chłopaka  ? 
8. Jak masz w rl na imie ? 
9. Ile masz plakatów One Direction w swoim pokoju ? 
10 . Czy u Ciebie w szkole czy w danej grupie jakiej jesteś są Directionerki ? 
11. Czy Lubisz Justina Biebera ? :P 
Ostanie to takie z dupy wyszło no ale jest :P 


No i miłej zabawy <3

3 komentarze:

  1. Dziękuję za nominację ;***
    Wiele to dla mnie znaczy :)

    Odpowiem tutaj, okay?
    A więc...
    1. Hazza i Liam ( nie umiem wybrać pomiędzy nimi dwoma )
    2. Mam psa o imieniu Zuzia ;)
    3. Nowa Zelandia
    4. 16 ;D
    5. Od marca 2012 roku
    6. Prowadzę 2 blogi (oczywiście o 1D), ale zastanawiam się nad założeniem następnego ;)
    7. Nie, ale mam jednego na oku ;D
    8. Paulina Małgorzata Zuzanna XD
    9. Około 4o ;D Na serio!
    10. Mam kilka w klasie :P Oprócz tego jest parę u mnie w liceum. Oraz ja zaraziłam kilka dziewczyn "One Direction Infection" :D
    11. Jego niekoniecznie, ale piosenki - tak. A szczególnie "As Long As You Love Me" ;D

    Jeszcze raz dzięki za nominację ;**
    Nie czytałam twojego bloga, ale obiecuję, że się poprawię !
    Pozdrawiam ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. dzięki wielkie za nominejszyn xoxo miałam także nominować Twojego bloga w nowych odpowiedziach do liebster Award ale mnie uprzedziłaś mała xd <3333

    OdpowiedzUsuń
  3. Dziękuję Ci bardzo za nominację! to wiele dla mnie znaczy ♥ odpowiedzi na Twoje pytania są już umieszczone na moim blogu.
    Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję!

    OdpowiedzUsuń