Łączna liczba wyświetleń

środa, 24 października 2012

25.Alex Evans czy zostanie pani moja zona'

-Jestem Wiktoria, to jest Magda i Kaja.
Powiedziały trzy dziewczyny.
  -O w mordę jakie dziwne imiona. Bez obrazy.
Zaśmiała się Alex.
 -A ja jestem Alex. Z kond jesteście ?
Spytała.
  -Z Polski.
Opowiedziały chórkiem. Alex się zaśmiała.


- I jak tam w szkole ?
Spytał Niall w kuchni kiedy to Alex otwierała lodówkę wyjmując z niej jogurt.
  -Poznałam wasze trzy fanki.
  -I nie zjadły cie ?
Zaśmiał się Harry wchodzący do pomieszczenia.
  -Nie wiedza ze was znam.
  -Nie poznały cie ?
  -Na szczecie nikt mnie nie poznał, nie che żeby historia się powtórzyła.
Powiedziała i wtedy wszedł Louis .
  -Historia się powtórzyła ?
Spytał.
  -W Paryżu dziewczyny się dowiedziały i kabum było po mnie.
Powiedziała. Chłopcy się zaśmiali a Louis się jedynie uśmiechnął do dziewczyny, odwzajemniła uśmiech jednak jak zwykle był nieźle wymuszony.


Louis siedział z Eleanor w jej domu i patrzył na dziewczynę.
 -Louis nie umarzasz ze dziecko powinno mieć ojca.
Powiedziała pewna siebie.
 -To ze nie jesteśmy razem to chyba nie oznacza ze dziecko nie będzie miało ojca.
 Powiedział.
  - Ale ja nie życzę sobie zeby moje dziecko jak będzie odwiedzało ojca Musiało być z jakąś ladacznica.
Louis spojrzał na nią.
  -Co masz na myśli ?
Spytał zły.
  -Ta twoja dziwkę która mysli ze jest fajna bo ma fioletowe włosy.
Prychnęła.
  -Ali nie jest dziwką.
Wstał  i zaczął wchodzić.
  -Kochanie przepraszam to nie mialo byc tak. To przez Ciarze.
Złapała go ale on się wyrwał.
  - Nie powinienem był tu przychodzić.
Powiedział rzucając jego stare klucze od jej domu na stół i wyszedł. Nie zwrócił uwagi ze dziewczyna go wola. Eleanor została sama. Zadzwoniła po swoje przyjaciółki które po 10 minutach już u niej były.
  -I co z Louisem ?
Spytała Danielle.
  -Trzeba coś zrobić żeby ten wypłosz wrócił tam z kąd przyszedł.
Powiedziała Eleanor.
  -A co mam zamiar zrobić za kilka miesięcy ? Louis się zorientuje ze brzuch ci nie rośnie.
Powiedziała Danielle.
  -Mam plan.


W tym momencie w domu chłopców była impreza urodzinowa Nialla którą chłopcy i Alex organizowali dla blondyna. Była to dla niego przemiła niespodzianka.
  -No wszystkiego najlepszego blondasku.
Mówiła kolejna osoba.  Alex tańczyła z w ogóle nie znanymi jej chłopakom jednak nikomu to nie przeszkadzało. Co chwilę się rozglądała czy nie widać gdzieś Tomlinsona, jednak go nie było. Jakiś chłopak zaczął się do niej dobierać, odrazu od niego odeszła.
  -Mam mu wywalić ?
Koło niej pojawił się Zayn.
  -Przestań.
Zaśmiała się.
 -Dlaczego nie pijesz ?
Spytał.
  -I tak zaraz idę do siebie. Nie mam ochoty na imprezy i odrobię lekcje.
Powiedziała a mulat wybuchnął śmiechem .
  -A tak na serio ?
Spytał.
 -No na serio.
Powiedziała.
 -Lekcje ?
 -Wole już mieć zrobione. Nie mam dużo.
  -Kujonka.
Zaryczał. Ona walnęła go lekko w ramie. Podeszła Perrie.
  -Zayn kochanie zatańczymy.
Powiedziała a raczej rozkazała. Zmierzyła Alex i pociągnęła swojego chłopaka na środek sali.
 -Biedny chłopak.
Zaśmiała się i zaczęła iść w stronę swojego pokoju.


 Siedziała w swoim pokoju słuchając muzyki i robiąc je. Nagle wszedł Niall.
 -No hej może pomóc w czymś ?
Spytał.
  -E tam opłacało się przyjaźnić z kujonka.

Powiedziała i  się zaśmiała. Niall usiadł kolo miej.
 -I co juz ci lepiej z Louisem ?
Spytał.
 -Wiesz, że nie jest.
Powiedziała.
 -Alex ale nie możesz się tak zadręczać.
-Mogę .
 -Musisz z nim pogadać inaczej się niczego nie dowiesz.
Powiedział. Spojrzał na nią i wyrwał jej zeszyt,
 -Ale i tak ci się to nie przydało bo masz źle.
Zaśmiał się. Dziewczyna wyrwała mu zeszyt z reki i walnęła mu nim w głowę. Chłopak zaczął wychodzić z jej pokoju.
-Niall.... zostaniesz ze mną na noc?
Spytała chłopak się zdziwił.
 -Nie che zostawać sama.
On się uśmiechnął.
 -Pójdę tylko się umyć .
W tym czasie Alex  przebrała się w swój strój do spania i położyła się do łóżka. Niall wyszedł z łazięki juz w samych bokserkach .
 -Co juz spać ?
Załmiał się Louis mijając go w korytarzu.
  -Taaa.
Powiedział i wszedł do pokoju Ali zamiast do swojego. Louis zwrócił na to uwagę.
-No widzę ze juz przygotowana  jesteś.
Zasmial się kładąc się kolo niej. Ona się do niego przytuliła.
  -Tylko se czegoś nie ubzduraj po prostu nie mam ochoty spać sama dzisiaj.
Zaśmiała się. Nie spodziewali się ze Louis słucha każdego ich słowa za drzwiami. Szkoda tylko ze słyszał tylko połowę.
 -Co robisz ?
Spytał Liam przechodząc koło niego .
  -Nic cicho.
Powiedział i przybliżył się jeszcze bardziej.
  - nie ładnie tak.
Powiedział Harry.
  -Zamknąć się Niall jest z nia w samych bokserkach.
Powiedział przejęty Boo bear. Każdy poszedł a on słuchał dalej. Nie czaił rozmów , ale słyszał pojedyncze zdania. Słuchał juz tam z kilka minut.
 -Niall oglądałeś serial 'Jak poznałem wasza matke' ?
Spytała dziewczyna
 -No jasne wszystkie odcinki.
 - Pamiętasz co Ted i Robin sobie przysięgli ?
-Ze jak skończą ileś tam lat i jak bedą sami to się ze sobą ożenią.
Zasmial się
-A co ?
 -Czy jeśli mając 30 lat nikt z nas nie będzie miał nikogo to tez tak zrobimy
 Chłopak się zaśmiał.
  -Ale dlaczego teraz o tym mówisz ?
  -Bo chcę wiedzieć czy przynajmniej jeden chłopak chciałby być moim mężem .
Powiedziała juz lekko przez łzy.
  -Alex Evans czy zostanie pani moją żoną ?
Spytał ponownie.
 -'Alex Evans czy zostanie pani moja zona'?
To było jedyne co usłyszał brunet za drzwiami.


----------------------------------------------------------------------------
No i jak koljeny rozdział? Podoba wam się ? Mam nadzieję :) No i co doklejny rozdział za 6 komentarzy. :P No jak się postaracie to może jeszcze dzisiaj będzie kolejny :D A napewno wam się uda .

6 komentarzy:

  1. wo, wow, wow, wow!!:D nieładnie tak podsłuchiwać!! rozdział świetny i czekam na kolejny:)) sorrki, że nie zawsze komentuje ale czasami nie mam dostępu do laptopa;( :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Wow! Jestem mega ciekawa co zrobi Louis. Czekam na nn i zapraszam do mnie! Czekam na komentarz od cb :D

    OdpowiedzUsuń
  3. No ten Louis jest głupi! Teraz to se pewnie pomyśli nie wiadomo co?! Nie jednak wiadomo co. Mniejsza. Ten rozdział jest megaaaaa! :)

    Patrycja ;**

    OdpowiedzUsuń
  4. Kocham , Kocham , Kocham <3

    OdpowiedzUsuń
  5. Już nie mogę się doczekać następnego ;)))

    OdpowiedzUsuń
  6. Super ciekawe co Louis na to.
    Ewelina <3

    OdpowiedzUsuń