Jak już pisałam wam wcześniej to biorę udział w konkursie. Już można głosować i mój numerek to 6.
Mam nadzieję , że ktoś z wam na mnie zagłosuje :P Nie licze na to ,że wygram najbardziej zależy mi na tym any więcej ludzi czytało tego bloga a jeśli wygram jakimś cudnem co napewno się nie uda :P No to będę bardzooo szczęśliwa :D
http://wymarzony-swiat-z-1d-official.blogspot.co.uk/
A oto link do strony z konkursem i przypominam ,że mój numerek to 6 :) I dzięjuję bardzo tym co komentują mojego bloga i co głosują na mnie. Kooocham was <3
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz