Gwałcę replay od 11 rano aż do teraz :P
Ja się pytam jak oni to robią , że są tacy wspaniali.
No i oczywiście Ed ty też jesteś booski. Kocham Cię za tą cudowną piosenkę. :P
-Magda
Krzyknęła Alex kiedy tylko dostrzegła swoją przyjaciółkę w koszulce Zayna który stał koło niej w samych spodniach od piżamy.
-Hej kochanie.
Powiedziała tuląc Alex.
-Musimy pogadać.
Powiedziała puszczając do niej oczko Alex. Zayn się zorientował o co chodzi.
-No dobra to wy s poplotkujcie a ja ide się ubrać.
Powiedział chłopak całując Magde i odszedł.
-Wiec to was słyszałam w nocy.
Zaśmiała się fioletowłosa.
-Przepraszam.
Powiedziała cicho rumieniąc się.
-Nie ważne. Opowiadaj.
-Jest wspaniały.
Zachwycała się blondynka i wtedy wszedł Louis.
-Cześć Alex, cześć Magda.
Powiedział odrazu.
-Magda ... ?
Stanął koło nich i spojrzał na ubranie dziewczyny.
-Louis lepiej wyjdź zanim doliczę do 3.
Chłopak spojrzał na swoja dziewczynę. Pocałował ja i zaczął odbiegać kiedy juz było 2.
Obie dziewczyny się zaśmiały.
- Zakochałam się.
Powiedziała Magda. Alex uśmiechnęła się do niej.
-Ale nie wiem czy Zayn czuje to samo.
Powiedziała blondynka. Obie dziewczyny nie zorientowały się, że jak zwykle ktoś odsłuchuje i tym razem okazał się ktoś najmniej oczekiwany czyli Zayn. Chłopak stał w ukryciu i odsłuchiwał.
-Na pewno coś czuje do ciebie.
Powiedziała Alex.
-Zayn nie jest taki ,że rozkocha w sobie laskę a potem karze jej spierdalać.
Uśmiechnęła się fioletowłosa do przyjaciółki i wtedy zadzwonił telefon Magdy. Zaczęła gadać po Polsku więc Alex nic nie rozumiała.
-No dobra idziemy na miasto .
Powiedziała.
-A to kto był ?
Spytała rozbawiona dziewczyna.
-Wiki .
- W taki razie lecim.
Alex zaczęła się wydzierać na cały dom.
-Dziewczyno opanuj te emocje.
Powiedział Horan wchodzący do kuchni.
-Niall może ty lecisz z nami ?
Spytała dziewczyna.
-Ta jeszcze czego .
Zaśmiał się i wtedy wlanie wszedł Zayn.
-O ty Zayn chodz z nami.
Powiedziała na jego widok Alex. Magda chciała podejść bliżej przyjaciółki i jej walnąć.
-No jasne . A ty Niall chodz zeswata się ciebie z kims.
Blondyn się zaśmiał.
-Sam umiem se zaleźć dziewczynę.
Powiedział .
-No szkoda Wiktoria by się ucieszyła.
Powiedziała Magda.
-Jaka Wiktoria ?
spytał podchodząc do nich zaciekawiony.
-A dowiesz się jak z nami pójdziesz .
Blondyn pokręcił głową od niechcenia ale się zgodził.
Kiedy Wiktoria dostrzegła z kim idą dziewczyny aż sama nie mogla uwierzyć. Podeszła do nich bliżej nico speszona.
-Tylko bądz normalna. Bądz normalna.
Mówiła sobie w myślach.
-Hej jestem Zayn,
Przywitał się chłopak.
-A ja Niall.
-Miło mi was poznać. Jestem Wiktoria.
Przywitała się. Alex jak i Magda dostrzegły ze brunetka jest nieco zestresowana. Wzięły ja na bok.
-Opanuj się dziewczyno.
Powiedziała Magda.
-Mogłyście uprzedzić ze z nimi będziecie.
-No teraz juz wiesz.
Powiedziała Magda i powróciły do chłopaków.
- No to co idziemy ?!
Krzyknęła Magda , Zayn złapał ją za rękę . Dziewczyna się nieco speszyła. Wystraszyła się bo nie dość ze właśnie pokazał się w jej towarzystwie publicznie to na dodatek chyba stara się ujawnić ich związek. Wiktoria za sprawa Alex szła koło Nialla a fioletowłosa wybiegła na sam przód.
-Dobra idziemy do tego.
Krzyknęły dziewczyny chórkiem patrząc na jeden ze sklepów. Chłopcy zaczęli żałować tego wyjścia. Dziewczyny wparowały jak burza do sklepu. Zaczęły wszystko co ładne przymierzać, chłopcy się nudzili i poszli do najbliższego baru.
-Ty chodzisz z Magdą ?
Spytał Niall.
-Słyszałem jak gadała z Alex i mówiła ze coś do mnie czuje.
-A ty cos do niej czujesz ?
-Przespał się z nia.
Niall spojrzał na niego.
-Pojebało cie? !
-Tez cos do niej czuje. I chyba jesteśmy razem.
Zaśmiał się.
-Tylko nie skrzywdź jej . To przyjaciółka Lexi.
-Wiem a co z tą Wiktoria ?
Spytał mulat.
-Jest niczego sobie.
Zaśmiali się.
-Nie no a tak na serio to wydaje się fajna i ładna.
-Ale nico speszona.
Dodał Malik.
-Z czasem jej przejdzie.
-----------------------------------------------------------
Prze tą piosenkę mam tak boooski dzień :P No dobra teraz kolejny rozdział i ja się już zabieram za poprawianie kolejnych rozdziałó bo coś trzeba pozmieniać i oczywiście muszę zrobić blog o Kirby. Myślę , że pojawi się już dzisiaj jak tylko dodam pierwszą notke to odrazu dam wam tutaj link. Kto się cieszy ? A no i ostanio zapomniałam pisać na ile komentarzy czekam. No tym razem nie będzie tak dużo jak zawsze więc..... Może tak z 5 :P No to do zobaczenia pod kolejną notką . Kochaam was moje wy Directionerki :P
Ja się pytam jak oni to robią , że są tacy wspaniali.
No i oczywiście Ed ty też jesteś booski. Kocham Cię za tą cudowną piosenkę. :P
-Magda
Krzyknęła Alex kiedy tylko dostrzegła swoją przyjaciółkę w koszulce Zayna który stał koło niej w samych spodniach od piżamy.
-Hej kochanie.
Powiedziała tuląc Alex.
-Musimy pogadać.
Powiedziała puszczając do niej oczko Alex. Zayn się zorientował o co chodzi.
-No dobra to wy s poplotkujcie a ja ide się ubrać.
Powiedział chłopak całując Magde i odszedł.
-Wiec to was słyszałam w nocy.
Zaśmiała się fioletowłosa.
-Przepraszam.
Powiedziała cicho rumieniąc się.
-Nie ważne. Opowiadaj.
-Jest wspaniały.
Zachwycała się blondynka i wtedy wszedł Louis.
-Cześć Alex, cześć Magda.
Powiedział odrazu.
-Magda ... ?
Stanął koło nich i spojrzał na ubranie dziewczyny.
-Louis lepiej wyjdź zanim doliczę do 3.
Chłopak spojrzał na swoja dziewczynę. Pocałował ja i zaczął odbiegać kiedy juz było 2.
Obie dziewczyny się zaśmiały.
- Zakochałam się.
Powiedziała Magda. Alex uśmiechnęła się do niej.
-Ale nie wiem czy Zayn czuje to samo.
Powiedziała blondynka. Obie dziewczyny nie zorientowały się, że jak zwykle ktoś odsłuchuje i tym razem okazał się ktoś najmniej oczekiwany czyli Zayn. Chłopak stał w ukryciu i odsłuchiwał.
-Na pewno coś czuje do ciebie.
Powiedziała Alex.
-Zayn nie jest taki ,że rozkocha w sobie laskę a potem karze jej spierdalać.
Uśmiechnęła się fioletowłosa do przyjaciółki i wtedy zadzwonił telefon Magdy. Zaczęła gadać po Polsku więc Alex nic nie rozumiała.
-No dobra idziemy na miasto .
Powiedziała.
-A to kto był ?
Spytała rozbawiona dziewczyna.
-Wiki .
- W taki razie lecim.
Alex zaczęła się wydzierać na cały dom.
-Dziewczyno opanuj te emocje.
Powiedział Horan wchodzący do kuchni.
-Niall może ty lecisz z nami ?
Spytała dziewczyna.
-Ta jeszcze czego .
Zaśmiał się i wtedy wlanie wszedł Zayn.
-O ty Zayn chodz z nami.
Powiedziała na jego widok Alex. Magda chciała podejść bliżej przyjaciółki i jej walnąć.
-No jasne . A ty Niall chodz zeswata się ciebie z kims.
Blondyn się zaśmiał.
-Sam umiem se zaleźć dziewczynę.
Powiedział .
-No szkoda Wiktoria by się ucieszyła.
Powiedziała Magda.
-Jaka Wiktoria ?
spytał podchodząc do nich zaciekawiony.
-A dowiesz się jak z nami pójdziesz .
Blondyn pokręcił głową od niechcenia ale się zgodził.
Kiedy Wiktoria dostrzegła z kim idą dziewczyny aż sama nie mogla uwierzyć. Podeszła do nich bliżej nico speszona.
-Tylko bądz normalna. Bądz normalna.
Mówiła sobie w myślach.
-Hej jestem Zayn,
Przywitał się chłopak.
-A ja Niall.
-Miło mi was poznać. Jestem Wiktoria.
Przywitała się. Alex jak i Magda dostrzegły ze brunetka jest nieco zestresowana. Wzięły ja na bok.
-Opanuj się dziewczyno.
Powiedziała Magda.
-Mogłyście uprzedzić ze z nimi będziecie.
-No teraz juz wiesz.
Powiedziała Magda i powróciły do chłopaków.
- No to co idziemy ?!
Krzyknęła Magda , Zayn złapał ją za rękę . Dziewczyna się nieco speszyła. Wystraszyła się bo nie dość ze właśnie pokazał się w jej towarzystwie publicznie to na dodatek chyba stara się ujawnić ich związek. Wiktoria za sprawa Alex szła koło Nialla a fioletowłosa wybiegła na sam przód.
-Dobra idziemy do tego.
Krzyknęły dziewczyny chórkiem patrząc na jeden ze sklepów. Chłopcy zaczęli żałować tego wyjścia. Dziewczyny wparowały jak burza do sklepu. Zaczęły wszystko co ładne przymierzać, chłopcy się nudzili i poszli do najbliższego baru.
-Ty chodzisz z Magdą ?
Spytał Niall.
-Słyszałem jak gadała z Alex i mówiła ze coś do mnie czuje.
-A ty cos do niej czujesz ?
-Przespał się z nia.
Niall spojrzał na niego.
-Pojebało cie? !
-Tez cos do niej czuje. I chyba jesteśmy razem.
Zaśmiał się.
-Tylko nie skrzywdź jej . To przyjaciółka Lexi.
-Wiem a co z tą Wiktoria ?
Spytał mulat.
-Jest niczego sobie.
Zaśmiali się.
-Nie no a tak na serio to wydaje się fajna i ładna.
-Ale nico speszona.
Dodał Malik.
-Z czasem jej przejdzie.
-----------------------------------------------------------
Prze tą piosenkę mam tak boooski dzień :P No dobra teraz kolejny rozdział i ja się już zabieram za poprawianie kolejnych rozdziałó bo coś trzeba pozmieniać i oczywiście muszę zrobić blog o Kirby. Myślę , że pojawi się już dzisiaj jak tylko dodam pierwszą notke to odrazu dam wam tutaj link. Kto się cieszy ? A no i ostanio zapomniałam pisać na ile komentarzy czekam. No tym razem nie będzie tak dużo jak zawsze więc..... Może tak z 5 :P No to do zobaczenia pod kolejną notką . Kochaam was moje wy Directionerki :P
Super
OdpowiedzUsuńKooocham. <3
OdpowiedzUsuńco tu dużo pisać .. rozdział jak zawsze boski !!!!!!!!
OdpowiedzUsuńuwielbiam !!! <3 :))
OdpowiedzUsuńEXTRA
OdpowiedzUsuń