Opowiadanie o Alex i One Direction
Łączna liczba wyświetleń
poniedziałek, 29 października 2012
Już jest nowy blog !!!!!
Właśnie dodałam postacie do nowego bloga . Teraz dowiecie się nieco więcej o Kirby. Za jakiś czas dodam prolog :) Mam nadzieję , że moje nowe opowiadanie również wam się spodoba jak to :P Kocham was i życzę miłego czytanka :)
<Link>
3 komentarze:
Anonimowy
29 października 2012 12:36
Link jest zły .Wyskakuje mi błąd.
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
Unknown
29 października 2012 12:45
mi też ;((
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
Unknown
29 października 2012 12:50
Przepraszam was bardzo. JUż link działą :)
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Wczytaj więcej...
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Link jest zły .Wyskakuje mi błąd.
OdpowiedzUsuńmi też ;((
OdpowiedzUsuńPrzepraszam was bardzo. JUż link działą :)
OdpowiedzUsuń