Łączna liczba wyświetleń

sobota, 27 października 2012

30. Jeśli to przeczytaliście to zapewne jestem już w domu.

3 w nocy . Każdy już w swoich pokojach i pewnie śpią jednak nie Alex. Dziewczyna tylko czekała na moment kiedy wszyscy pójdą już spać. Wzięła swój plecak i po cichu wyszła z pokoju. Tym bardziej starała się być cicho tym bardziej jej to nie wychodziło przez skrzypiące schody. Kiedy już pojawiła się na dole usłyszała jakiś dźwięk dochodzący z góry. Szybko odstawiła swój plecak pod stół tak żeby nie było go za bardzo widać i położyła się na sofie.  I wtedy ktoś zszedł po schodzić , nie wiedziała kto to, nie zapalił światła więc pewnie ta osoba nawet nie wie , że ona tutaj jest.
  -Alex .
Nagle poczuła jak ktoś koło niej siada. Kiedy tylko spojrzała na osobnika dostrzegła ,ze to nikt inny jak Harry. Dziękowała ze to nie był Niall a co gorsza Louis.
  -Harry co tu robisz ?
Spytała.
  -Mógłbym zadać to samo pytanie.
 -Nie mogłam spać .
Powiedziała.
  -No to witaj w klubie.
Zaśmiał się. Chłopak spojrzał na nią. Było ciemno jak w dupie u murzyna ale ona i tak widziała jego uśmiechniętą twarz.
  -No dobra ja idę.
Powiedział ziewając chłopak.
  -No ja jeszcze posiedzę kilka minut.
-Ali jeśli to coś pomoże to ja ci wierze.
Powiedział.
-Naprawdę? Czy tylko z litości ?
Spytała.
  -Nigdy nie przepadałem za nimi. Jestem pewny , że to oszustki jak mówisz.
Powiedział a ona się do niego uśmiechnęła.
  -Dziękuje jesteś kochany.
-Pamiętaj , że to ty jesteś ta lepsza.
Powiedział. 
Chłopak  wstał i ja przytulił. Alex własne zorientowała się , że tak jakby na porzegnanie przytuliła się jedynie do lokowatego Hazzy. Zrobiło jej się  żal.
  -Dobranoc.
Ucałował jeszcze jej policzek i poszedł na górę.
  -Będzie mi was brakować.
Powiedziała pod nosem. Kiedy usłyszała  ,że drzwi pokoju chłopaka ponownie się zamykają szybko porwała swój plecak i wybiegła z domu  starając się być cicho. I sukces, Alex była już na zewnątrz.
  -Cholera.
Powiedziała kiedy dostrzegła ,że światło zapala się w czyimś pokoju.
 -No normalnie wiercą się dzisiaj jakby mieli jakieś robale w dupie.
Powiedziała w myślach i zaczęła biec w znaną jej drogę.


  -Widzieliście Alex ?
Spytał Niall.
  -A może by tak w szkole ?
Powiedział Liam.
  -No nie Magda tu była i pytała czemu Alex nie idzie dzisiaj do szkoły.
Powiedział blondyn wyjmując telefon z kieszeni. Zadzwonił do dziewczyny.
  -Kurwa. Abonament niedostępny.
Powiedział po odorzeniu telefonu na blat kuchenny.
 -Ona jest już prawie dorosła nic jej się nie stanie. Pewnie poszła na spacer.
Powiedział Liam a Niall usiadł na krześle .
  -Masz racje. Ona jest już dorosła. Prawie.
Niall się uśmiechnął ale przeczuwał najgorsze.
  -Chłopaki chodźcie tutaj .
Krzyknął nagle Zayn z góry. Wystraszeni chłopcy pobiegli na góre i jak się okazało mulat był w pokoju Ali.
  -Co jest Zayn ?
Spytał Louis .
  -To .
I podał brunetowi karteczkę.
  'Kochani bardzo was przepraszam ale ja tu nie pasuje. Nie mogę mieszkać z wami dłużej .Nie pasuje do waszej wspanialej jak zarazem pokręconej rodzinki. Jeśli to przeczytaliście to zapewne jestem już w domu. Prawdziwym domu. '
  -Miałem kurwa racje.
Powiedział Niall odrazu po tym jak brunet przeczytał na głos.
  -Zadzowń do pani Evans.
 Powiedział Liam.


  -Alex do ciebie,
Powiedziała pani Evans patrząc na swoja córkę która siedziała w swoim pokoju wgapiając się w deszcz za oknem jej pokoju.
  -Nie chce z nimi gadać.
Powiedziała wiedząc ze to na pewno oni.
  -To Annie.
Powiedziała kobieta . Alex spojrzała na nia.
  -No dobrze
Wzięła telefon.
 -Alex proszę pogadaj ze mną w końcu.
 -Annie tęskniłam.
Powiedziała Alex już zapominając o tym co blondynka jej zrobiła.
 -Wiec zgoda ?
Spytała.
  -Jasne.
Powiedziała smutno.
  -Słyszałam co się stało .
Powiedziała po chwili ciszy .
- Widzę ze moja mama to papla.
  -Dowiedziałam się z telewizji.
  -Co ???
Alex krzyknęła biegnąc do komputera. Od pewnego czasu nie przeglądała  facebooka ani Twittera czego pożałowała. Fani One Direction już o niej pisza.
  ' Jaka idiotka jak ona mogla ich zostawić " 'OMG chodziłam z nia do szkoły ' Alex dziwiła się z kąd ci wszyscy ludzie o  tym weszła ale jak wpisała swoje imię to wyskoczył pewien wpis. Był to bardziej wywiad.
' -Niall powiedz nam proszę co to za piękna fioletowłosa dziewczyna z która widziano cie od pewnego czasu?
Spytał reporter.
  -To moja najlepsza przyjaciółka z dzieciństwa Alex Evans.
  -Widać ze chłopcy tez się z nią za przyjaźnili a najbardziej Louis . Na zdjęciu widać ich pocałunek na lotnisku.
  -Alex za przyjaźniła się z karzdym z nas. Nie wiem nic na temat tego pocałunku.
 -A co ze związkiem Eleanor i Louisa?
  -Nie wiem za wiele na ten temat.
  -A w którym miesiącu jest Eleanor bo brzuszka nadal nie widać?  '
Alex nie chciała już czytać na ten temat miała dość. Ludzie już o niej wiedzieli ale miała wyjebane. Położyła się na swoim łóżku i zasnęła. 

----------------------------------------------------------------------
Nie wierze , że to już 30. :P No serio już macie 30 a ja pamiętam jak gdybym to woczraj dodawała prolog :D  No dobra ludzie serio strasznie wam dziękuje za te wszystkie komentarze :P A propo komentarzy to poprosze o 7 :D A i mam dla was kolejną wiadomość jak już będziemy się zbliżać do epilogu co jeszcze trochę potrwa zrobie bloga z opowiadaniem o Kirby :P A więcej wam nie napisze z czasem może nieco dodam informaci na temat tego ale narazie macie tylko imię głównej bochaterki :P No to do następnego 

9 komentarzy:

  1. Super , ale musisz napisać nowe opowiadanie o 1D.

    OdpowiedzUsuń
  2. ten blog jest za dobry na koniec !! ale ciesze się będziesz pisać nowe opowiadanie .żeby opisac rozdział brakuje mi słów jest za najnajnajnajlepszy

    OdpowiedzUsuń
  3. Świetny rozdział :D

    OdpowiedzUsuń
  4. Kocham Twój blog.Smutno mi ,że za niedługo koniec .Ale będzie nowe opowiadanie ,prawda ?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. No jasne , że taak znaczy już jest i sobie czeka na was :P

      Usuń
  5. Nie mogę się doczekać kolejnego rozdziału :D

    OdpowiedzUsuń
  6. Świetnie piszesz ;))) Uwielbiam twojego bloga <3 Czekam na kolejny rozdział :D

    OdpowiedzUsuń
  7. Super .Czekam na następny , ale niech Alex będzie z Niallem

    OdpowiedzUsuń
  8. No właśnie . Niech Alex będzie z Niallem ;))

    OdpowiedzUsuń