No dobra mam taki mały problemik kłócę się właśnie z kolerzanką bo piszę końcówkę i czytałam ,że ktoś napisał że Alex powinna być z Niallem a inni , że z Louisem. Teraz sama nie wiem . Kolerznaka mówi ze to było by dziwne gdyby była z Niallem bo się znają od zawsze itp a ja właśnie myślę, że przez to bardziej pasują do siebie. Pomoocy :D Waszym zdanaiem z kim powinna być Alex ? Taam o w rogu spróbuję zrobić głosowanie i będziecie głosować z kim ona powinna być.
Moim zdaniem powinna być z Niallem . ; )
OdpowiedzUsuńLepiej z Niallem , bo się długo znają i w ogóle .
OdpowiedzUsuńZ Niall'em ;***
OdpowiedzUsuńNa początku opowiadania myślałam, że będzie z Niall'em! A tym Louisem to mnie zaskoczyłaś:D Teraz to ja już sama nie wiem do końca ale głosuję na Niall'a:p
OdpowiedzUsuńPowiem wam ze jeszcze nieco was zaskocze tym co sie stanie :P
OdpowiedzUsuńMam nadzieje że będzie z Louisem <3 O i oby żeby nie była z Harrym bo w każdym opowiadaniu jest ;/ Z Niallem niech zostanie tak jak jest, czyli niech będą przyjaciółmi :D
OdpowiedzUsuńChyba że Niallowi i Louisowi Alex będzie sie podobac i będzie jakoś to roztargnione :D A ja jestem za tym aby była z Louisem :D