Łączna liczba wyświetleń

środa, 24 października 2012

26. Mam nadzieje ze wpadniesz na moj slub.

Brunet odszedł wściekły od drzwi dziewczyny i poszedł do swojego pokoju trzaskając drzwiami.
  -Jak on mógł ?
Louis był zły. Krążył po pokoju , w końcu wyjął telefon.
  -El zaraz będę u ciebie.
Powiedział .


  -Pierdolisz.
Krzyknęła Alex w kuchni do Nialla , byli sami w domu. Alex zakryła dłońmi twarz.
 -Chciałbym ale jednak nie.
Dziewczyna ponownie poczuła jak słone łzy napływają do jej oczu ale jednak postanowiła nie płakać.
  -Lexi.
Powiedział blondyn.
  -Niall i co ja mam zrobić ?
Spytała.
  -Zakochać się w kimś kto nie będzie miał dziecka.
Powiedział a Alex miała ochotę przywalić mu patelnią w twarz jednak nie miała siły nawet wstać z krzesła.
  -Do szkoły leniu.
Powiedział. Alex niechętnie wstała i zaczęła wychodzić do szkoły. W połowie drogi czekała na nią Magda.
  -Myślałaś ze się nie dowiem .
Powiedziała dziewczyna.
 -Wyjebane mam .
  -Co się stało ?
  Spytała.
  -Chodzi o One Direction ?
Spytała ponownie.
  -Skoro już wiesz ze z nimi się zadaje to mogę ci powiedzieć jak to się zaczęło.
Westchnęła i zaczęły iść w stronę szkoly.
  -Tak wiec przyleciałam tutaj.
Była to już polowa gadki. Kiedy doszły do swojej klasy Alex akurat skończyła kończąc na tym ze Lou wrócił do Eleanor.
  -A to suka.
  -Taa,
Powiedziała przygnębiona nastolatka siadając w ławce. Lekcja się zaczęła.
  -Zrób żeby Louis był zazdrosny.
- Niby jak ?
 - Jesteś laska ubieraj się bardziej seksi i zaproś chłopaka do domu.
Powiedziała.
  -Fajnie by było gdybym jakiegoś znała.
Powiedziała Alex patrząc na nia.
  -Tym się nie martw.
Puściła do niej oczko a Alex zaczęła się aż bać. Krudko znala ta dziewczynę ale czuła ze to nie wróży nic dobrego .


  -Mike poznaj Alex. Alex to jest Mike.
  - Cześć .
Powiedział przystojny chłopak.
  -No to Mike zgadzasz Sice ?
Spytała Magda .
  -Mogę być taki miły i się zgodzić.
  -Ale.... ?
Spytała Alex .
  -Ale jestem wredny.
Alex przekręciła oczami. A chłopak się zaśmiał
Po szkole Magda jak i Mark poszli razem z Alex do niej do domu.
 -Chłopcy
Krzyknęla w drzwiach i nagle kolo nich była juz cała zgraja razem z Louisem.
  -To jest Magda i Mark. Nie zróbcie im krzywdy.
Powiedziała a Magda się zaśmiała. Louis spojrzał na nia a Mark objął ja ramieniem.
  -No to co maleńka zostawiamy ich i idziemy się zbawić ?
Spytał nowo poznany chłopak patrząc  kontem okna na Louisa który przysłuchiwał się każdemu jego słowie.  Alex spojrzał juz na porwana przez resztę Magde.
 -Może się skusze.
Zaśmiali się i poszli razem do jej pokoju. Louis jak to  on nie czaił co się dzieje. Przecież dziewczyna była z Niallem wiec co to za koleś.
  -Niall.
Zabolał przyjaciela.
 -Co ?
Spytał znudzony blondyn.
  -Czy ty i Ali jesteście razem?
Niall wybuchnął śmiechem.
  -Z kąd ci się wziął taki pomysł do głowy ?
Niall ponownie się zaśmiał. Louis myślał że ten zaraz zacznie  tarzać się po ziemi jednak ten tego nie zrobił.
  -Wiesz w nocy z nią byłeś do tego w samych bokserkach i przypadkowo usłyszałem jak pytasz czy nie zostanie twoja zona .
Powiedział z lekkim zażenowaniem brunet. Niall ponownie się zaśmiał.
- Oj Louis , Louis.
  -Co ?
  -To były żarty. Tylko taki nasz mały pakt .
  -Jaki pakt ?
  -Jeśli przed 30 nikt z nas nie będzie miał męża/żony ożenimy się ze sobą .
  -Jeście chorzy
  -Tak wiem ale i tak do tego nie dojdzie.
  -Z kad wiesz ?
  -Popatrz na mnie i na nią. Jesteśmy przyjaciółmi a ona nie można ukrywać jest piękna.
  -Masz racje.
Powiedział Louis. Niall w końcu nie wytrzymał.
  -Poco wróciłeś do Eleanor ?
  -Bo usłyszałem was i się wściekłem myślałem ze jesteście razem.
  -Zapewniam cie ze nie .A teraz i idz i powiedz jej co do niej czujesz.
  -Nie mogę.
Powiedział Louis i spuścił glowę na dół.
   -Co ty znowu zrobiłeś ?
Louis siedział cicho.
  -Mam nadzieje ze wpadniesz na mój ślub.
Powiedział brunet drapiąc się po głowie.
Niall nie wiedział co powiedzieć.
  -Czy ciebie pojebało ?
Krzyknął blondyn i akurat wtedy Alex zjawiła się blisko nich , Mark właśnie wyszedł.
  - Czy coś się stało ?
Spytała. Każdy spojrzał na nich. Nawet Magda.
  -No powiedz jej. Powiedz im.
Powiedział wkurzony Niall. Widać było to na jego twarzy . Alex się wystraszyła nigdy jeszcze nie widziała go tak złego. Podeszła do niego  i się przytuliła .
  -Niall nie wściekaj się tak . Co się stało  ?
Ponownie zapytała.
  -No powiesz czy ja mam to zrobić ?
Powiedział ponownie blondyn przytuląjąc do siebie dziewczynę tak mocno ze ona myślała ze ten połamie jej wszystkie kości.
  -Ja i Eleanor bierzemy ślub.
I wtedy Alex poczuła jak gdyby ktoś wyrwał jej serce, rozdarł i oddał. Normalnie by uciekła płacząc, ale musiała być twarda i udawać że wszystko jest okey. Chłopcy jednak nie byli zadowoleni.
  -Pojebało cie?
Powiedział Zayn.
  -Ja się nie wpierdalam do twojego związku z Perrie.
Powiedział podchodząc do mulata był zły. Nie na niego ale na siebie, Jaki byl głupi. Dlaczego na początku nie powiedział Ali co do niej czuje . Teraz byl już w dupie.
  -No to gratulacje.
Powiedziała Alex przytulając się do niego .Chłopak nie wiedział co ona robi. Magda spojrzała na nią i wiedziała że ta powstrzymuje łzy. Niall również to widział i po chwili zabrał dziewczynę od niego i zaprowadził na górę. Alex wtedy nie wytrzymała. Magda pobiegła za nimi.
  -Alex...
Powiedzieli razem .
  -Zostawicie mnie sama.
 Powiedziała zatszaskując przed nimi drzwi swojego pokoju. Magda nie chciała nikomu przeszkadzać więc postanowiła wyjść , pomimo tego ze chłopcy namawiali ja żeby została. Zayn namawiał ja . 

 -------------------------------------------------------------------
Nowa postać to Magda. Pewnie jak wiecie jest ona Polką :P Jest fanką One Direction. Jest miła, zabawna i piękna. Oto ona. :)
--------------------------------------------------
No i wiedziałam ,że szybko będę dodawać nowy rozdizał :P Ciesze się bardzo  ,ze was się podoba i mam do was takie pytanko. Czy jak skończy się to opowiadanie (nie bać się jest jeszcze dużo rozdziałów)  czy chcecie kolejne w moim wykonaniu o chłopcach ? No i jak zwykle poproszę o 6 komentarzy :P
 

7 komentarzy:

  1. Dawaj następny ! Ten rodział rządzi ale szkoda mi Alex...... Dodaj nawet teraz nowy plisssss

    Patrycja ;**

    OdpowiedzUsuń
  2. O chłopcach . ♥
    Świetny rozdział . ; )

    OdpowiedzUsuń
  3. Co tu dużo mówić rozdział jest świetny jak zawsze !!!!!!

    OdpowiedzUsuń
  4. O chłopcach . ; )
    Świetny . !
    Czekam na nowy . ; *

    OdpowiedzUsuń
  5. Czekam na następny :D

    OdpowiedzUsuń